نام کاربری : ایمیل : سطح دسترسی : نام : نام خانوادگی : نام مورد نمایش : شناسه کاربری : 0 در باره نامی | نامینامی

در باره نامی

 با نام خدای یکتا و با درود فراوان

               کودکان دارای استعداد های بیشمار و نهفته ای هستند و غالباً بیم این می رود که اطرافیان به موقع و در برخی مواقع هرگز متوجه آنها نشده و در اثر بی توجهی و عدم رسیدگی به موقع والدین، این استعدادهای خدادادی هرگز شکوفا نگردیده باشند و به نوعی هدر روند.ایجاد حس اعتماد به نفس و تکیه بر توانمندی ها  آنهم از اوان دوران کودکی و نوجوانی از اهمیت به سزایی برخوردار بوده به طوریکه شکوفایی استعدادها در نونهالان، در آینده باعث بالندگی هر چه بیشتر و نامی شدن آنها می گردد. سایت نامی افتخار دارد با ایجاد حس رقابت در کودک و نوجوان از طریق به نمایش گذاشتن آثار او؛ در تشویق و ترغیب بیشتر به خلق آثار ادبی و هنری و بر آمده از ذهن خلاقانه و حتی خیال پردازانه آنان کمک نماید.ضمن سپاس از توجهی که دارید تقاضا مند است ما را از پیشنهادات و انتقادات ارزنده خود در پویایی و ارتقاء سایت از طریق آدرس پست الکترونیکی: info@naami.ir  و یا پیام گذاری در بخش “تماس با ما” بهره مند سازید.

شرایط و مقررات سایت نامی:  

   – ارائه هرگونه آگهی مربوط به مسابقه،قرعه کشی و جایزه نیازمند مجوز از مدیریت سایت و ارائه تعهد نامه می باشد.

   – نامی در ارتباط به آگهی های تبلیغی هیچگونه توافقنامه و سندی را انعقاد نمی کند لذا مسئولیت پاسخگویی و صحت مطالب مندرج با خود آگهی دهنده می باشد.

   – ارائه هر گونه مطالب خلاف واقع،توهین آمیز و یا مطالب سیاسی و سوء استفاده از مذهب که مخل نظم عمومی و عرف جامعه است همچنین استفاده نامتعارف از تصویر کودکان و بانوان ممنوع است.

   – چنانچه در مورد آگهی شکایت شود پس از بررسی و تایید ناظر از سایت حذف خواهد شد.

   – هرگونه رقابت ناسالم و یا کپی برداری از طریق ربات و یا درج موارد غیر مرتبط با موضوعات سایت ممنوع می باشد.

   – درج شماره حساب بانکی ،پنل پیامک انبوه  و تبلیغ در پست ممنوع می باشد.

   – تبلیغ هر گونه خدمات و یا کالاهایی که سابقه یا شائبه کلاهبرداری داشته باشد ممنوع است.

   – امکان استرداد وجه امکان پذیر نمی باشد لذا در انتخاب کارت شارژ و پرداخت مبالغ دقت فرمائید.

   – حداکثر ظرف ۲۴ تا ۴۸ ساعت پس از تایید ناظرین سایت مطلب و یا آگهی شما بر روی سایت بارگذاری می شود.

   – چنانچه شما مایل به همکاری در زمینه موضوعات سایت هستید و یا جزو شرکت ها و سایت های همکار می باشید پیشنهاد خود را از طریق پر نمودن فرم مربوطه در بخش”همکاری با ما” که در پایین صفحات قرار دارد ارسال نمایید در اسرع وقت با شما تماس حاصل می گردد.

   – گذاشتن مطالب آموزشی که جنبه عمومی دارند  با درج نام نویسنده آن به صورت رایگان امکان پذیر می باشد فقط کافیست با مدیریت سایت تماس حاصل نمایید.

راهنمای سایت:

   – پنل ورود : بیشترین استفاده را برای کاربر در بر داشته ،در منوی اصلی بالایی صفحه قرار گرفته و شامل قسمت های نمایش داده شده در شکل زیر می باشد:

   – برای ارسال نظرات و دید گاه های خود باید ابتدا عضو سایت شوید از بخش “عضویت رایگان” می توانید این کار را انجام دهید.

   – جهت درج آگهی و یا ثبت  مطالب و آثار خود ابتدا نسبت به خرید کارت شارژ از بخش مربوطه  و سپس از قسمت”درج پست نمایشگاهی” اقدام نمایید.با خرید هر یک از کارت شارژ های موجود شما عضو ویژه سایت شده و به تعداد مجاز و  در محدوده زمان تعیین شده در پکیج می توانید با نام کاربری و کلمه عبور، نسبت به ارسال مطالب خود اقدام و از دیگر مزایای آن استفاده نمایید.

   – استفاده از نام کاربری و کلمه عبور ارسالی و یا انتخابی اعضا در دفعات بعدی از طریق قسمت “ورود/حساب کاربری”امکان پذیر است.

   – برای اطلاع اعضای ویژه از سوابق اقدامات انجام شده خود در خصوص خرید کارت برای درج مطب و یا آگهی ، قسمت  “لیست خرید” تدارک دیده شده و کلیه عملیات از آنجا قابل مشاهده است.

   – چنانچه مایل باشید می توانید از بخش “ورود/حساب کاربری” و انتخاب دکمه”جزئیات حساب” نسبت به ویرایش نام و یا تغییر گذر واژه خود اقدام نمایید.

   – برای خروج از سایت با نام کاربری قبلی می توانید ار بخش”ورود/حساب کاربری” و انتخاب دکمه “خروج” استفاده نمایید.

   – سایز مناسب عکس جهت قرار دادن بر روی اسلایدر پایین جهت درج آگهی های تبلیغاتی۴۵۰ ۹۲۰x پیکسل میباشد.

   – سایز مناسب عکس درون پست و  مطالب ارسالی حداقل ۲۵۰x250 و حداکثر ۹۰۰x700 پیکسل میباشد. برای تصویر اصلی حدود ابعاد  ۸۰۰x600 پیشنهاد می گردد.

   – برای آگاهی شما عزیزان اخبار مربوط به سایت بر روی تصویر متحرک پایین صفحه درج می گردد.

تعرفه ها ی خرید کارت شارژ( سال ۹۶):

*جهت درج هر گونه پست مطلب و حتی آگهی های تبلیغاتی خود می توانید از کارت شارژهای زیر بهره برداری نمایند:

    – شارژ یک روزه ۲۰۰۰ تومان؛ کاربر عزیز می تواند برای یک بار اثر و یا مطلب خود را برروی سایت قرار دهد.این اثر برای مدت یک ماه بر روی سایت نمایش داده خواهد شد.

    – شارژ طلایی یک ماهه ۹۰۰۰ تومان؛ شما با خرید این بسته از این پس می توانید به مدت یک ماه و حداکثر برای ۵ بار در سایت نامی آثار و مطالب ادبی و هنری خود را به نمایش بگذارید.

   – شارژ طلایی سه ماهه ۲۵۰۰۰ تومان؛ شما با خرید این بسته از این پس می توانید به مدت سه ماه و حداکثر برای ۱۵ بار در سایت نامی آثار و مطالب ادبی و هنری خود را به نمایش بگذارید.

*همچنین اساتید، مربیان، فعالان ادبی و هنری و هنرمندان گرانقدر حتی آموزشگاه ها و تولیدکنندگان تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی می توانند آگهی های تبلیغاتی خود را بر روی اسلایدر نیز به نمایش گذارند:

   – تبلیغ بر روی اسلایدر شارژ یک هفته ۳۰۰۰۰ تومان؛ آگهی تبلیغاتی شما بعد از تایید به مدت یک هفته بر روی اسلایدر پایین صفحات سایت قرار می گیرد.

   – تبلیغ بر روی اسلایدر شارژ یک ماهه ۱۰۰۰۰۰ تومان؛ آگهی تبلیغاتی شما بعد از تایید به مدت یک ماه بر روی اسلایدر پایین صفحات سایت قرار می گیرد.

   – به منظور تشویق و برای اعضائ محترمی که آثار قابل توجه ارائه نموده اند ضمن تقدیم “بن تخفیف” به عنوان جایزه برای استفاده در نوبت های بعدی، مدت زمان نمایش آثار مربوطه بر روی سایت تمدید خواهد شد.

(Visited 180 times, 1 visits today)
ایمیل: info@naami.ir
کلیه حقوق معنوی و مادی برای سایت نامی محفوظ می باشد. بهمن 1395