نام کاربری : ایمیل : سطح دسترسی : نام : نام خانوادگی : نام مورد نمایش : شناسه کاربری : 0 راهنمای سایت | نامینامی

راهنمای سایت

راهنمای سایت:

   – پنل ورود : بیشترین استفاده را برای کاربر در بر داشته ،در منوی اصلی بالایی صفحه قرار گرفته و شامل قسمت های نمایش داده شده در شکل زیر می باشد:

   – برای ارسال نظرات و دید گاه های خود باید ابتدا عضو سایت شوید از بخش “عضویت رایگان” می توانید این کار را انجام دهید.

   -درج مطالب و یا ثبت آثار برای هنرجویان و کلیه عزیزان رایگان است لذا برای درج آگهی های تبلیغاتی خود، ابتدا نسبت به خرید کارت شارژ از بخش مربوطه و سپس از قسمت “درج پست نمایشگاهی” اقدام نمایید. با خرید هر یک از کارت شارژ های موجود شما عضو ویژه سایت شده و به تعداد مجاز و  در محدوده زمان تعیین شده در پکیج می توانید با نام کاربری و کلمه عبور، نسبت به درج تبلیغات خود اقدام و از دیگر مزایای آن استفاده نمایید.

   – ورود مجدد در دفعات بعدی با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور ارسالی و یا انتخابی عضو از طریق قسمت “ورود/حساب کاربری” امکان پذیر است.

   – برای اطلاع از سوابق خرید خود، اعضای ویژه می توانند اقدامات انجام شده  و خرید های خود را از قسمت  “لیست خرید”  مشاهده نمایند.

   – چنانچه مایل باشید می توانید از بخش “ورود/حساب کاربری” و انتخاب دکمه جزئیات حساب نسبت به ویرایش نام و یا تغییر گذر واژه خود اقدام نمایید.

   – برای خروج از سایت با نام کاربری قبلی می توانید ار بخش”ورود/حساب کاربری” و انتخاب دکمه “خروج” استفاده نمایید.

   -حدود سایز مناسب عکس جهت قرار دادن بر روی اسلایدر پایین جهت درج آگهی های تبلیغاتی۴۵۰ ۹۲۰x پیکسل میباشد.

   – سایز مناسب عکس درون پست و  مطالب ارسالی حداقل۲۵۰x۲۵۰ و حداکثر۹۰۰x ۱۲۰۰ پیکسل میباشد. برای تصویر اصلی حدود ابعاد ۶۰۰x ۸۰۰ پیکسل پیشنهاد می گردد.

   – برای آگاهی شما عزیزان اخبار مربوط به سایت در بخش “در باره نامی” و “اخبار سایت” درج می گردد.همچنین به اعلامیه هایی که در پاورقی صفحات منتشر می گردد توجه کنید.

(Visited 82 times, 1 visits today)
ایمیل: info@naami.ir
کلیه حقوق معنوی و مادی برای سایت نامی محفوظ می باشد. بهمن 1395